welcome to Australia.

HomeHome  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

csoport
nők
férfiak
vendéglátás
1 1
hivatal
0 0
egészségügy
0 1
oktatás
4 1
hírnév
2 1
átutazó
0 0
szolgáltatás
0 1
bűnözők
0 1
Az oldallal rengeteg munkája volt az adminnak, tehát kérünk titeket kérdezés nélkül ne vigyetek el semmit. A képek amelyekkel dolgoztunk főleg unsplash-ről és deviantart-ról származnak. A kódolás, grafika és szövegek, Ava Eden King munkája.
Az ötletelésben hatalmas segítség volt, Olivia Harris. Ezúton is köszönöm neki!
Az oldal egy real life alapú szerepjátékos felület, ahol szeretettel várunk minden érdeklődőt.
2018.09.28.
Latest topics
» among sharks
by Mason C. Wood Szer. Okt. 24, 2018 7:33 pm

» Játszótárs kereső
by Logan Marcott Szer. Okt. 24, 2018 4:23 pm

by Logan Marcott Szer. Okt. 24, 2018 4:20 pm

» Mason & Ava
by Mason C. Wood Szer. Okt. 24, 2018 2:22 pm

» nesze, rizikó
by Greyson Yun Kedd Okt. 23, 2018 2:50 pm

» Elkészültem
by Logan Marcott Hétf. Okt. 22, 2018 10:55 pm

» Line & Ava & Neil
by Neil Garrett King Hétf. Okt. 22, 2018 12:40 pm

» Beau & Ava
by Ava Eden King Hétf. Okt. 22, 2018 12:23 pm

» Ava & Garr
by Ava Eden King Hétf. Okt. 22, 2018 11:40 am

Share|

Nick & Ray

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Nick & Ray Szer. Okt. 10, 2018 5:54 pm

Nick Montgomery

... a sorsunk eggyé vált, soha nem választ el minket többé semmi.

Ó, Nick... Mi az isten történt közöttünk? Miért kezdünk eltávolodni egymástól? Nem akarok nyálasan romantikus lenni, de te voltál az egyik személy, aki miatt erősebb és keményebb nő lettem, nemcsak fizikailag, hanem lélekben is. Túlságosan is tisztában vagy azzal a ténnyel, hogy én mennyire szeretem az újságírást, az oknyomozást, a tényfeltárást és az összes borzalmat, ami ezekkel jár, - ugyan régebben pont ez utóbbi miatt omlottam össze, s majdnem nem éltem túl az éjszakát -, de már öt év telt el azóta az eset óta, te mégis féltesz. Féltesz, ahogyan Ray is. Kész káosz az életünk, amit titkolunk mások előtt, pedig előbb-utóbb kiderül, hogy kerüljük egymást. Én nem érek nélküled semmit, te pedig nélkülem, vagy hogy is van ez?! Neked is fontos a saját munkád, hivatásod. Sok közös van bennünk, köztük van ez is, a munkánk iránti imádtunk, és egymás iránti is. Vajon képesek leszünk helyrehozni azt, ami még nincs teljes omlásveszélyben, és akár még a pár hónappal ezelőtti fontolgatásunk, hogy szeretnénk mindketten egy kisbabát, azt megvalósítjuk? Kettőnkön múlik, talán kell hozzá még egy vagy két ember, aki felpofozgatna minket, hogy tisztán és józanon lássuk a világot, kettőnk gyönyörű és szomorú múltú kapcsolatát...

//A play by csak azért jött, mert Mr. Jackman is ausztrál, és pontosabban Sydney-ben született; azonban még ötleteim lennének: Jake Gyllenhaal, Bradley Cooper, Ben Affleck, vagy közös megbeszélés alapján másvalaki is! A csoport-foglalkozás párosát nem akartam megszabni, de tényleg, viszont néhány ötletmorzsa: harcművészeti/MMA centrum vezetője/oktatója, de lehet közöd a rendőrséghez, ügyészséghez, de alkotóra van bízva. Minden egyebet megbeszélünk üzenetek formájában, csak gyere-gyere gyorsan! *.*

Ray ...

... nem hagyod, hogy összetörjek a törékeny pillanataimban.

A The Daily Telegraph nevű újság egyik főszerkesztője és a nyomozásokkal foglalkozó részleg vezetője vagy legalább nyolc éve már. Engem alig hat éve ismertél meg, mikor kezdő újságíróként aligha tudtam mibe fogtam bele. Sokat beszélgettünk, elmondtad a véleményed mindenről, ahogyan én is. Aztán egyszer csak egy embercsempész ügye került asztalra, több személlyel beszéltem akkoriban, nekem nagyon sok volt belecsöppenni a bűnügyek világába, nem voltam jártas bennük úgy, mint te. Volt egy lány, aki segítséget kért tőlem, ám nem tudtam rajta segíteni. Megölte őt az embercsempészettel gyanúsított fickó, aki a vőlegénye volt. Én a helyszínt látva egy egész estés, hajnalig tartó piálásba kezdtem, magamat hibáztatom azóta is ezért. Megmentettél engem, órákig hívogattál, érezted, hogy valami nem oké, ezért kerestél égre-földre a városban, mikor rám leltél, azaz leltetek, - mert nem egyedül voltál, csatlakozott hozzád az egyik régi barátod, Nick, akivel aztán a kapcsolatunk egészen a házasságig fajult -, közelebb voltam az eszméletvesztéshez, mint bármihez. Nektek köszönhetem, hogy még élek.
Jelenleg is belemélyültem egy bűnügybe, amely annyira megszállottá tett engem ismét, hogy mindent tudni szeretnék annak a tűzoltónak a haláláról. Volt egy kisebb összezördülésünk emiatt, de végül zöld utat adtál nekem, hogy maradhatok ezen az ügyön. Vajon újra beleesem abba a gödörbe, amelyből ketten húztatok ki öt éve? Vagy erős leszek, s megmutatom, hogy a csúnya, durva ügyek nem fognak engem elindítani a lejtőn? Nem tudod, hogy Nick és én napok óta nem beszéltünk, nem akarlak ezzel is leterhelni... Nem lehetsz mindig a csodatévőm, aki segít, lábamra kell állni. Ugye?

//A play by-t szeretném, ha maradna, szerintem kiválóan illene erre a szerepre, de ha van jobb ötleted, csak tessék ötletet dobni! Minden egyéb dolgot, apróságokat korrigálhatunk és tovább ötletelhetünk, de igazából nem akarom ennél jobban megkötni az alkotó kezét, fantáziáját korlátozni! A karakterlapomat érdemes elolvasni regisztráció után... Szó van benne rólad is, de leginkább egy közöttünk zajló beszélgetés! Siess, főnök, várlak! I love you

Welcome to my life.

✖ Születési idő : 1987. Nov. 08.
✖ Tartózkodási hely : Sydney
Felhasználó profiljának megtekintése
Vissza az elejére Go down

Nick & Ray

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal