welcome to Australia.

HomeHome  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

csoport
nők
férfiak
vendéglátás
1 1
hivatal
0 0
egészségügy
0 1
oktatás
4 1
hírnév
2 1
átutazó
0 0
szolgáltatás
0 1
bűnözők
0 1
Az oldallal rengeteg munkája volt az adminnak, tehát kérünk titeket kérdezés nélkül ne vigyetek el semmit. A képek amelyekkel dolgoztunk főleg unsplash-ről és deviantart-ról származnak. A kódolás, grafika és szövegek, Ava Eden King munkája.
Az ötletelésben hatalmas segítség volt, Olivia Harris. Ezúton is köszönöm neki!
Az oldal egy real life alapú szerepjátékos felület, ahol szeretettel várunk minden érdeklődőt.
2018.09.28.
Latest topics
» among sharks
by Mason C. Wood Szer. Okt. 24, 2018 7:33 pm

» Játszótárs kereső
by Logan Marcott Szer. Okt. 24, 2018 4:23 pm

by Logan Marcott Szer. Okt. 24, 2018 4:20 pm

» Mason & Ava
by Mason C. Wood Szer. Okt. 24, 2018 2:22 pm

» nesze, rizikó
by Greyson Yun Kedd Okt. 23, 2018 2:50 pm

» Elkészültem
by Logan Marcott Hétf. Okt. 22, 2018 10:55 pm

» Line & Ava & Neil
by Neil Garrett King Hétf. Okt. 22, 2018 12:40 pm

» Beau & Ava
by Ava Eden King Hétf. Okt. 22, 2018 12:23 pm

» Ava & Garr
by Ava Eden King Hétf. Okt. 22, 2018 11:40 am

Share|

daddy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: daddy Szer. Okt. 10, 2018 6:09 pm

Luke R. Smith

you can be the boss, daddy, you can be the boss

46 éves vagy, sikeres ügyvéd és az anyám pasasa. Nem tudom, miből áll a kapcsolatotok, nem tudom, mennyire igaz, nem tudom, mit érzel iránta, de hogy ő odáig van érted, abban biztos vagyok. Te viszont valamiért kiszúrtál engem, nagyjából egy éve találkoztunk, amikor anya bemutatott. Eleinte fel sem tűnt, hogy nézel rám, aztán kezdtem észrevenni, hogy valahányszor anyám nem melletted áll, engem nézel. Aztán egyre többször érintettél meg, futólag a karomat, ha éppen a konyhában voltam, a derekamnál fogva toltál finoman arrébb, az utolsó szülinapomon észrevétlen puszit nyomtál a nyakamra, mikor magadhoz öleltél, hogy megköszönts. Amikor sírva mentem anyához, mert megkaptam a hírt, hogy Sebi megcsalt, te nyitottál ajtót, te voltál otthon egyedül, és vagy egy órán át ültünk a kanapén, öleltél, vigasztaltál, hallgattad a sírásomat, próbáltál csitítani. Többször tettél már egyértelmű jelzéseket, de eddig még sosem történt köztünk semmi, viszont anyám biztosan észrevett valamit, hiszen mostanában egészen eltávolodott tőlem, mintha rám lenne dühös. Nem hív már többször programokba, ahol mi hárman lennénk, nem lát már olyan szívesen az otthonában, amin csak részben osztoztok, megvan mindkettőtöknek a saját "kis" lakása/háza. Egyre nehezebb ellenállnom, sokszor közel álltam már hozzá, hogy elcsábuljak, hihetetlen kisugárzásod és karizmád van, de mégsem tehetem meg ezt se anyámmal, se Sebivel. Vagy igen?

A megalkotóra bízom a karakter minden indíttatását és a személyiségét is, bármi kérdésed van, szívesen válaszolok pmben Smile.

Welcome to my life.

✖ Születési idő : 1997. May. 01.
✖ Tartózkodási hely : Sydney
Felhasználó profiljának megtekintése
Vissza az elejére Go down

daddy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal