welcome to Australia.

HomeHome  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

csoport
nők
férfiak
vendéglátás
1 1
hivatal
0 0
egészségügy
0 1
oktatás
4 1
hírnév
2 1
átutazó
0 0
szolgáltatás
0 1
bűnözők
0 1
Az oldallal rengeteg munkája volt az adminnak, tehát kérünk titeket kérdezés nélkül ne vigyetek el semmit. A képek amelyekkel dolgoztunk főleg unsplash-ről és deviantart-ról származnak. A kódolás, grafika és szövegek, Ava Eden King munkája.
Az ötletelésben hatalmas segítség volt, Olivia Harris. Ezúton is köszönöm neki!
Az oldal egy real life alapú szerepjátékos felület, ahol szeretettel várunk minden érdeklődőt.
2018.09.28.
Latest topics
» among sharks
by Mason C. Wood Szer. Okt. 24, 2018 7:33 pm

» Játszótárs kereső
by Logan Marcott Szer. Okt. 24, 2018 4:23 pm

by Logan Marcott Szer. Okt. 24, 2018 4:20 pm

» Mason & Ava
by Mason C. Wood Szer. Okt. 24, 2018 2:22 pm

» nesze, rizikó
by Greyson Yun Kedd Okt. 23, 2018 2:50 pm

» Elkészültem
by Logan Marcott Hétf. Okt. 22, 2018 10:55 pm

» Line & Ava & Neil
by Neil Garrett King Hétf. Okt. 22, 2018 12:40 pm

» Beau & Ava
by Ava Eden King Hétf. Okt. 22, 2018 12:23 pm

» Ava & Garr
by Ava Eden King Hétf. Okt. 22, 2018 11:40 am

Share|

My younger brother

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: My younger brother Pént. Okt. 19, 2018 9:13 pm

...... Milford

Ide jöhet egy kis idézet

Te vagy az én egyetlen mostohaöcsém. Te 8 én pedig 9 éves voltam, amikor a szüleink összeházasodtak. Édesanyád egy szent. Kedves, türelmes nő, aki engem is a saját fiaként kezel. Apánk épp az ellentéte. Egy gazdag fickó, akit csak az érdekel, hogy a teljesítményünkre ne legyen panasz. Miatta senyvedünk mindketten olyan szakon, amit aligha választottunk volna magunknak. Persze neked épp ez a legkisebb gondod.

Amint megkezdtem az egyetemet külön lakásba költöztem és egy évvel később te is követtél. Most végre szabadabb vagy, mint bármikor, mégis van, ami miatt szorongsz. Még senkivel sem osztottad meg a titkod, szerencsédre, mert ha egyszer apám rájön, hogy a saját nemedhez vonzódsz, akkor aztán talán tényleg elszabadul majd a pokol.

Nem is sejted, hogy te és az édesanyád voltatok a legjobb dolgok, amiket eddigi életemben kaptam. Mindig közel álltunk egymáshoz és ezen, semmi sem változtathat. Főleg nem valami ilyesmi.  Itt az idő, hogy úgy élj, ahogy csak szeretnél öcskös!

/Egy szerényebb, visszahúzódóbb srácnak képzeltem el őt, ami persze abból fakad, hogy évek óta őrizgeti a titkát. Valószínűleg még komoly kapcsolata sem volt soha. Remélem, majd fantasztikus karakterváltozáson megy át, ha végre ki mer lépni a fényre.  Smile

Avi szabadon megváltoztatható és minden egyéb részben hajlandó vagyok az ésszerű kompromisszumra.  Nagyon várlak tesó. Siess!!!    /

Welcome to my life.

✖ Születési idő : 1996. Aug. 15.
✖ Tartózkodási hely : Sydney, Australia
Felhasználó profiljának megtekintése
Vissza az elejére Go down

My younger brother

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal