welcome to Australia.

HomeHome  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

csoport
nők
férfiak
vendéglátás
1 1
hivatal
0 0
egészségügy
0 1
oktatás
4 1
hírnév
2 1
átutazó
0 0
szolgáltatás
0 1
bűnözők
0 1
Az oldallal rengeteg munkája volt az adminnak, tehát kérünk titeket kérdezés nélkül ne vigyetek el semmit. A képek amelyekkel dolgoztunk főleg unsplash-ről és deviantart-ról származnak. A kódolás, grafika és szövegek, Ava Eden King munkája.
Az ötletelésben hatalmas segítség volt, Olivia Harris. Ezúton is köszönöm neki!
Az oldal egy real life alapú szerepjátékos felület, ahol szeretettel várunk minden érdeklődőt.
2018.09.28.
Latest topics
» among sharks
by Mason C. Wood Szer. Okt. 24, 2018 7:33 pm

» Játszótárs kereső
by Logan Marcott Szer. Okt. 24, 2018 4:23 pm

by Logan Marcott Szer. Okt. 24, 2018 4:20 pm

» Mason & Ava
by Mason C. Wood Szer. Okt. 24, 2018 2:22 pm

» nesze, rizikó
by Greyson Yun Kedd Okt. 23, 2018 2:50 pm

» Elkészültem
by Logan Marcott Hétf. Okt. 22, 2018 10:55 pm

» Line & Ava & Neil
by Neil Garrett King Hétf. Okt. 22, 2018 12:40 pm

» Beau & Ava
by Ava Eden King Hétf. Okt. 22, 2018 12:23 pm

» Ava & Garr
by Ava Eden King Hétf. Okt. 22, 2018 11:40 am

Share|

Brielle

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Brielle Vas. Okt. 21, 2018 9:52 am

Brielle Cohan

Ide jöhet egy kis idézet

Egykor Bri volt a mindenem. Én 17 voltam, te pedig 22 amikor összejöttünk. Félénk fiatal fiúként, az első pillanatban elvarázsoltál és sajnos kapcsolatunk utolsó másodpercéig rajongtam érted. Egészen addig a napig, amíg rajta nem kaptalak valaki mással. Még ekkor is képes lettem volna megbocsájtani, de te magyarázat nélkül elhagytál. Fogalmad sincs arról, hogy mennyire fájt ez nekem, hogy mennyire mocskosul szerettelek. Mindez 5 évvel ezelőtt történt. Azóta sok minden megváltozott. Te már énekesnőként bűvölöd el a rajongóidat, én pedig a tanulás mellett zeneszerzéssel töltöm az időmet. Már pár kisebb előadó által hallhattad a műveimet. Mindenesetre elért hozzád a hírem és úgy döntöttél, hogy magadnak akarod a dalaimat. Elsősorban azt, amelyiket még évekkel ezelőtt írtam neked.

A viszontlátás egyáltalán nem úgy sikerül, ahogy remélted. A kedves, törődő srácnak mára már nyoma sincs. Elhiszed, hogy mindez miattad történt? Az alkohol, a bulik és az egyéjszakás kalandok hívévé váltam.  Megmagyarázod, hogy miért zúztad össze a világomat? Szerettél engem, vagy az is csak hazugság volt? Soha sem hiányoztam neked? Vicces ugye? Most végre tökéletesen összeillenénk, de van, amit nem lehet helyrehozni. Itt az ideje, hogy valahogy végleg lezárjuk a kapcsolatunkat.

/Ésszerű kompromisszumokra természetesen nem mondok nemet, ha valamit változtatnál. Nem akarom túlságosan megkötni a kezed. Lehet, hogy tényleg szerette Bentleyt a lány és jó oka volt mindarra, amit tett, de akár az is, hogy egyszerűen már nem vette hasznát a gazdag kölyöknek, ezért továbbállt. Ezt rád bízom, ahogy minden mást is, de ha szeretnéd, ötletelhetünk együtt. Az viszont egyértelmű, hogy Bri és Beau soha sem lesznek már egy pár, ahhoz túlságosan nagy sebet ejtettél a fiún.  Ennek ellenére nagyon várlak, úgyhogy siess!!! /

Welcome to my life.

✖ Születési idő : 1996. Aug. 15.
✖ Tartózkodási hely : Sydney, Australia
Felhasználó profiljának megtekintése
Vissza az elejére Go down

Brielle

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal